Ingyenesen kipróbálhatják az új Mol Bubit azok, akik a BudapestGO alkalmazásban jelenleg közösségi közlekedésre érvényes bérlettel rendelkeznek, illetve akik 2024-ben vagy 2025-ben éves vagy féléves Mol Bubi bérletet vásároltak a BKK pénteki közleménye szerint. Kezdetben az első ötezer jelentkezőnek biztosít lehetőséget a társaság.
2026. június 26-án, péntektől regisztrálhatnak a MOL Bubi új generációjának kipróbálására azok, akik a BudapestGO alkalmazásban jelenleg közösségi közlekedésre érvényes bérlettel rendelkeznek, illetve akik 2024-ben vagy 2025-ben éves vagy féléves MOL Bubi bérletet vásároltak.
Július 2-án indul az ügyfelek számára elérhető teszt. „A Budapesti Közlekedési Központ június 19-én indította el a zárt tesztidőszakot, amelynek célja, hogy valós használati körülmények között szerzett tapasztalatok alapján fejlessze tovább az új közbringarendszert. Ezzel párhuzamosan megjelentek Budapest utcáin a jellegzetes zöld MOL Bubi kerékpárok” – emlékeztet a társaság közleménye.

Bubi Újpest-Városkapunál
Korábbi cikkünkben is írtunk arról, hogy az ígéreteknek megfelelően hamarosan Újpestet is eléri majd a megújuló MOL Bubi. Az új generációs közbringarendszer nemcsak több elektromos kerékpárral bővül, hanem a szolgáltatás lefedettsége is jelentősen kiterjed.
Az új Bubi fokozatosan olyan városrészekben és közlekedési csomópontokban is elérhetővé válik, mint Újpest-Városkapu, az Örs vezér tere, Kőbánya-Kispest, a József Attila-lakótelep, Angyalföld, Zugló vagy az Őrmező.

Képek forrása: BKK
SZFM