Halmozzák az érmeket a Tigrisek

•
  •
  •

Hatvanban rendezték meg a IX. Nemzetek kupája ITF Taekwon-do versenyt, melyen 6 ország 30 klubja és 250 versenyzője képviseltette magát.

Az egyesület, amely szeretettel várja az újpesti sportolni vágyó fiatalokat (IV.KER. Kis Szent Teréz ifjúsági centrum. – volt Don Bosco – Fóti út 35. kedd: 17:00-18:30-ig, csütörtök: 17:00-18:30-ig) tizenhat versenyzővel, valamint számos lelkes szülővel és kísérővel vett részt a Nemzetek Kupáján, ahol gyermek, serdülő és ifjúsági versenyzőik forma gyakorlat és küzdelmi kategóriákban 3 arany-, 11 ezüst- és 5 bronzérmet szereztek. A kiváló teljesítménynek köszönhetően a csapat az összesített pontversenyben a második helyen végzett.

***

A Budapesti Tigrisek SE csapata 7 fővel képviseltette magát a romániai Summer Cup-on nagy nemzetközi ITF Taekwon-do bajnokságon, ahol egyéni és csapat küzdelemben, forma gyakorlatban, törés-technikai versenyszámokban és tradicionális küzdelemben indultak. Szinte hihetetlen, de a hét induló összesen 33 éremmel (18 arany, 9 ezüst, 6 bronz) tért haza a nemzetközi kupáról.