Kettős győzelemmel elődöntős az Újpest

•
  •
  •

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az Újpest 4-0-ra verte a Baját, és 7-1-es összesítéssel bejutott az elődöntőbe. A bajai első meccsen a fővárosi együttes kétgólos előnyre tett szert, és hazai pályán is gyorsan előnyt szerzett az Újpest.

A 3. percben Remili egy védőről kipattanó labdát továbbított közelről a vendégek kapujába, majd az első félidő közepén Pollák növelte a különbséget. Még a szünet előtt Proesmans egy bal oldali beadás után fejjel megszerezte a harmadik újpesti gólt, a hazaiak összesítésben már öt góllal mentek. A második félidő elején Remili második góljával kialakult a 4-0-s végeredmény, az Újpest a 7-1-es összesítéssel jutott a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Újpest-Bajai LSE 4-0 (3-0) G: Remili (3., 54.), Pollák (24.), Proesmans (36.) Továbbjutott: az Újpest, 7-1-es összesítéssel