Kezdődik a Ligakupa

•
  •
  •

A labdarúgó válogatott szereplése miatt nem lesz bajnoki forduló az OTP Bank Ligában, helyette elkezdődnek a Ligakupa idei kiírásnak mérkőzései. Az Újpest FC kétszer is pályára lép a héten.

Az első mérkőzést idegenben szeptember 5-én, szerdán játssza le Jos Daerden együttese a DVTK csapata ellen 18:00 órai kezdettel. Két nappal később, szeptember 7-én, pénteken, hazai pályán az Eger együttesét fogadja a lila-fehér gárda, 14:00 órakor.

A második csapat szombaton, szeptember 8-án a Ness Hungary NB II Keleti csoportjának negyedik fordulójában a Nyíregyháza csapatánál vendégeskedik. A találkozó 16:30 órakor kezdődik.

Szeptember 10-én, hétfőn, Öregfiúk-csapatunk ismét idegenben lép pályára, ezúttal az Oxygén (RAFC) lesz az ellenfél.

Az Újpest utánpótlás csapatai szintén szombaton, a bajnokság a negyedik fordulóban a Nyírsuli vendégeként lépnek pályára Nyíregyházán a Városi Stadionban. Az U19 mérkőzése 11:00 órakor, az U17 pedig 13:00 órakor kezdődik.