Kikaptak, de az esély megmaradt

•
  •
  •

Igazi rangadót láthatott a Vasas – UTE mérkőzés közönsége a röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első találkozóján.Az első játszmát a hazai csapat meggyőző játékkal hozta, és ekkor kevesen gondolták, hogy igazi dráma kerekedik az összecsapásból.

Az UTE ugyanis azonnal kiegyenlített, sőt, robogott is tovább a vendéglátók és drukkereik általános döbbenetére. A kupamérkőzés a negyedik játszmára hágott a tetőfokára, a krimibe illő szettben oda-vissza adták a győzelem és az egyenlítés lehetőségét egymásnak a csapatok, végül utóbbi következett be. Jöhetett a mindent eldöntő ötödik játék, és ez sem lehetett volna szorosabb. Az UTE hatalmas elánnal küzdött a győzelemért és minden lehetősége meg is volt erre, ám végül minimális különbséggel a Vasas lányai otthon tartották a győzelmet. Vasas – UTE 3:2 (18, -17, -20, 28, 13)

A visszavágóra január 27.-én 17 órakor kerül sor a Tungsram Sportcsarnokban.