Címke: MOL Bubi

19
jún

Hamarosan elstartol a Bubi 3.0!

A Budapesti Közlekedési Központ június 19-től kezdi meg a Bubi új generációjának bevezetését. Az új közbringarendszert először egy rövid, zárt tesztidőszakban próbálják ki, majd július folyamán a BudapestGO-ban érvényes bérlettel rendelkező felhasználók díjmentesen tesztelhetik a szolgáltatást. Újra megjelennek tehát a főváros utcáin a jellegzetes zöld kerékpárok. A szolgáltatás a korábbi ígéreteknek megfelelően Újpestre is kiterjed majd.
8
júl

Újpestet is elérheti a MOL Bubi szolgáltatás

Társadalmi egyeztetést indított a BKK − Budapesti Közlekedési Központ a MOL Bubi 3.0 programról, melyben arra kíváncsiak, a budapestiek szerint hol épüljön ki a jövőben közbiciklis infrastruktúra. A július 16-ig kitölthető online kérdőívben újpesti helyszínekre is szavazhatunk.