Szerző: Újpest Média
Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, tanévzáró hangverseny, Újpest
Zenével és elismerésekkel ünnepelte a tanév végét az Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Művészeti Iskola közössége. A már hagyományos tanévzáró hangversenyen átadták az Erkel Tibor-emlékdíjat is, a rangos elismerést ezúttal Pásztiné Szabó Zsuzsánna tanárnő vehette át.