Címke: sportlövészet

14
márc

Az ötkarikás játékokon szurkolhatunk Péni István újpesti sportlövőnek

Péni István, az UTE versenyzője ezüstérmes lett a légpuskások viadalán a győri Európa-bajnokságon, ezzel a magyar sportlövő kvótát szerzett a párizsi olimpiára. A döntő után Péni István elárulta, miképpen élte meg, hogy párhuzamosan zajlott a verseny az ötkarikás részvétel jogáért és az Eb-érmekért.
7
márc

Péni István és az UTE szerződést hosszabbított

Az UTE olimpiai kvótát szerzett sportlövész büszkesége, Péni István március 6-án aláírta a szerződést, melyben megállapodott a lila-fehér csapattal a párizsi ötkarikás játékokat követő évekről.
21
dec

Péni István: Kétszer ünneplem a karácsonyt a szerelmemmel

Februárban szokta meglőni az olimpiai szintet.
24
nov

Elnöki arany

Megnyerte a wroclawi Elnök-kupa 10 méteres sportlövő-számát Péni István. Az UTE sportlövője ráadásul lengyel partnerével a 10 méteres...
12
okt

Puska, Peru, aranyvadászat

A 19 éves puskás Hammerl Soma aranyérmet szerzett a sportlövők perui junior világbajnokságának 50 méteres fekvő versenyszámában. Az UTE...