Szerző: Újpest Média
MOL Bubi, Újpest
A Budapesti Közlekedési Központ június 19-től kezdi meg a Bubi új generációjának bevezetését. Az új közbringarendszert először egy rövid, zárt tesztidőszakban próbálják ki, majd július folyamán a BudapestGO-ban érvényes bérlettel rendelkező felhasználók díjmentesen tesztelhetik a szolgáltatást. Újra megjelennek tehát a főváros utcáin a jellegzetes zöld kerékpárok. A szolgáltatás a korábbi ígéreteknek megfelelően Újpestre is kiterjed majd.