Szerző: Újpest Média
"Hetven évesen is jól érzem magam"-mondja Kerekes György, akinek
fotóiból éppen a 70.születésnapján nyílt kiállítás az Újpesti Károlyi
István Általános iskola és Gimnázium épületében. A hetven képből álló
kiállítás április 27-ig tekintehető meg a Károlyi Galériában.