Szerző: Újpest Média
Február 15-én a képviselő-testület elfogadta azt a határozatot, amelynek nyomán Újpest Önkormányzata 50 évre, azaz a lehető leghosszabb időre megváltja a város első polgármestere, Ugró Gyula sírhelyét.
A jelenleg elhanyagolt állapotban lévő nyughely karbantartásáról és a további részletekről Bedő Kata alpolgármestert kérdeztük.